Rodinný přízemní dům Suchodol 304 m², pozemek 611 m² - REZERVOVÁNO

Číslo zakázky: ER31
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Středočeský / Příbram
Cena: 1 800 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji přízemní rodinný dům v obci Suchodol, který se nachází cca 7 km severovýchodně od Příbrami a cca 50 km od Prahy. Jedná se o nemovitost s dispozicí 4+1 na krásném místě a to nedaleko CHKO Brdy.

Rodinný dům je podsklepený, v dřívější době zde byl hostinec. V současnosti se v přízemí přibližně v jedné polovině objektu nachází cca před 15 lety rekonstruovaná obytná část. Nad obytnou částí najdeme menší nevyužitou půdu v sedlové střeše a v druhé polovině objektu je restaurační sál bez vybavení a bez příslušenství. Rodinný dům je osazen novými plastovými okny (i žaluzie), jsou zde 2 komíny, které jsou již vyvložkované. Podlahy jsou pokryty převážně dlažbou. Vytápění je řešené pouze krbem, který horkým vzduchem vytápí nejen kuchyni, ale i obývací pokoj a dva pokoje, ostatní pokoje jsou doposud vytápěné přímotopy. Dům je z inženýrských sítí napojen na elektřinu, vlastní studnu s rozvodem do domu (darling, el. bojler) a i obecní kanalizaci. Také je zde možnost v těsné blízkosti napojení i na plynovod. K rodinnému domu rovněž patří garáž se stáním pro jeden osobní automobil.

Při předání této nemovitosti novému majiteli zajistíme, že bude sál za obytnou částí vyklizený. Z vybavení v obytné části zůstane jen kuchyňská linka bez spotřebičů.

Obec Suchodol je umístěna mezi Příbramí a Dobříší, vybavena je elektřinou, kanalizací a plynovodem. Vodovod v obci není, nutné jsou proto zde vlastní studny. Obec má 338 obyvatel a k dispozici je tu například obchod, hostinec, obecní úřad, školka, základní škola (cca 100m od rodinného domu), nové sportovní hřiště s umělým trávníkem a úplně nové dětské hřiště. Výhodou je, kde se rodinný dům nachází – v centru obce, na návsi, poblíže obchodu a hlavně hned vedle autobusové zastávky.

Proto je tento rodinný dům ideální nejen pro rodinu s dětmi, ale i pro všechny, kdo hledají dům ihned k nastěhování, v turisticky oblíbené lokalitě pro rekreační využití, anebo trvalé bydlení na krásném místě.

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789