Rodinný dům Sedliště u Čejetic 176 m², pozemek 3 029 m²

Číslo zakázky: ER33
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Jihočeský / Strakonice
Cena: 1 650 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji podkrovní prostorný rodinný dům, který se nachází v malé vesničce Sedliště cca 5,5 km na jihovýchod od Čejetic v okrese Strakonice.

Dům je orientován hřebenem střechy ve směru severozápad – jihovýchod. V přízemí obsahuje bytovou jednotku dispozice 4+1 s příslušenstvím. V suterénu je garáž, kotelna, tři sklady a chodba. V podkroví se nachází samostatná bytová jednotka dispozice 1+1 taktéž s příslušenstvím. Předností tohoto rodinného domu je veliká nádherná zahrada s krásnými dřevinami, ovocnými stromy a dřevěným altánkem s kůlničkou. 

Obvodové zdivo rodinného domu tvoří panely, stropy jsou s rovným podhledem, střešní konstrukce domu je sedlová, zakryta plechovou krytinou s osazenými klempířskými konstrukcemi. Okna domu jsou dřevěná zdvojená, dveře hladké plné a prosklené, dlažby keramické. Vytápění domu je ústřední s kotlem na tuhá paliva, možnost i vytápění krbem, zásobování vodou je přípojkou ze studny na dvoře, odkanalizování splaškových vod je svedeno do septiku na vyvážení.

Rodinný dům se nachází ve velmi klidné lokalitě, kde část obce nenarušují žádné průmyslové provozy. Za vyšší občanskou vybaveností, vyššími úřady a institucemi, kulturním, sportovním a společenským vyžitím, je možné dojíždět zejména do spádového okresního města Strakonice, které se nachází cca 18 km daleko. Dále jsou zde další větší města jako např. Vodňany, Písek a Protivín.

Nedaleko Sedliště, kde se rodinný dům nachází je možno i hezkých výletů do přírody, jako je třeba přírodní rezervace Míchov. Vidět zde můžete zbytek přirozeného listnatého lesa s bohatou hajní květenou. Proto je tento dům ideální hlavně pro ty, kteří upřednostňují bydlení ve velice hezkém, klidném prostředí nedaleko přírody.

 

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789