Rodinný dům Mirovice 308 m² + zahrada 111 m²

Číslo zakázky: ER40
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Jihočeský / Písek
Cena: 1 600 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji dvougenerační nemovitost s bytovými jednotkami 2+kk a 3+1 v obci Mirovice. Mirovice jsou starobylé malebné městečko ležící v údolí říčky Skalice v Jihočeském kraji téměř na hranici s krajem Středočeském (Praha 60 km).

Tato nemovitost je postavena v roce 1964, dispozičně je řešena tak, že se v přízemí nachází ložnice + obývák s kuchyní společně (2+kk) a koupelna s wc. V prvním patře je dispozičně řešena: tři pokoje, kuchyň, koupelna a wc. Střecha nemovitosti je z ondulajnu, vytápění je na tuhá paliva s rozvodem po celém domě. Okna jsou dřevěná původní. K domu patří garáž a stodola. Dům je napojen na elektřinu (G - mimořádně nehospordárná), obecní vodovod, kanalizace je řešena tříkomorovým septikem přepadem do obecní kanalizace a na pozemku se nachází i studna.

V Mirovicích je občanská vybavenost velice dobrá, nachází se zde mateřská a základní škola, potraviny, lékař, restaurace, kino, vlak, autobus a sportovní aktivity.

V tomto hezkém městečku a jeho blízkém okolí se nachází řada drobných historických památek a přírodních pozoruhodností.Proto je tato nemovitost ideální nejen pro velkou vícepočetnou rodinu, ale i mladé, kteří by třeba druhý byt chtěli do budoucna pronajímat.

 

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789