REZERVOVÁNO Stavební pozemek u Slapské přehrady, Dobříš - 1 060 m² na krásném místě

Číslo zakázky: ER68
Typ nemovitosti: Stavební pozemek
Lokalita: Středočeský / Příbram
Cena: 2 680 000 Kč

Popis:

Nabízíme Vám exkluzivně stavební pozemek na krásném a klidném místě na okraji obce  Prostřední Lhota, nedaleko Dobříše, zasazený v krásné přírodě poblíž Slapské přehrady. V územním plánu obce je pozemek určen k výstavbě rodinných domů (dle ÚP není žádný omezující regulativ - zastavěnost až 30% z pozemku, rodinné domy venkovského typu, s výškou zástavby až jednoho nadzemního podlaží). 

Pozemek má skvělou polohu - má pouze z jedné strany souseda, nachází se na klidném místě s výhledem do krajiny luk a lesů, nedaleko místního rybníka. Na pozemku se nachází jezírko, které po vyčištění a úpravě může sloužit ke koupání nebo být ozdobou stylové zahrady u budoucího rodinného domu. Pozemek má ideální tvar pro stavbu RD jakéhokoliv tvaru a velikosti až do plochy 300 . Výměra pozemku je celkem  1 060 m²! Na pozemku a v jeho okolí se nachází zajímavá izolační zeleň v podobě vzrostlých soliterních stromů, které je možno zahrnout do budoucí zahrady k rodinnému domu.

Elektřina je přivedena k hranici pozemku, přívod vody lze zajistit vybudováním vrtu (postačí na ohlášení) a odpady vybudováním ČOV. Pozemek má dobrý příjezd po asfaltové místní veřejné komunikaci, která ale není nijak frekventovaná.

V blízkosti pozemku (cca 150 m) se nachází multifunkční sportovní hřiště s umělým povrchem a vedle dětské hřiště s klidným parčíkem. Vodní nádrž Slapy se skvělým rekreačním využitím se nachází pouhých 5-8 minut jízdy autem. Do Mníšku pod Brdy pak 20 minut, Praha na dosah. Lokalita spadá do správního odvodu Městského úřadu Dobříš (ORP), okres Příbram. Skvělá investice do pozemku na krásném místě s dobrou dostupností do města. Cena vychází jen na necelých 2 600 Kč za 1 m²!

 

Hledáte-li pro své bydlení klid a přírodu a ne satelitní městečko, ale zároveň chcete zůstat na dosah veškeré občanské vybavenosti, pak je tento pozemek ideální.

 

Zarezervujte si prohlídku u našeho makléře ještě dnes! S financováním Vám zdarma rádi pomůžeme.

 

Cena je již včetně provize a právního servisu.

 

Těšíme se na Vás!