REZERVOVÁNO Rozlehlá zemědělská usedlost s pozemkem 3 594 m², s plochou budov 450 m² - nedaleko Plzně, Černošín - Víchov

Číslo zakázky: ER65
Typ nemovitosti: Zemědělská usedlost
Lokalita: Plzeňský / Tachov
Cena: 3 900 000 Kč

Popis:

Exkluzivně Vám nabízíme rozlehlou zemědělskou usedlost k rozmanitému využití v obci Víchov, která se nachází severozápadně od města Stříbro, vzdáleného pouze 6 km a od Plzně 35 km. Prostor několika budov bývalého hostince s rozlehlým zázemím umožňuje realizovat nejrůznější byznys plány, včetně zájezdního hostince s možností pořádání firemních akcí, svateb apod. Součástí je též velká stylová zděná stodola a několik menších staveb s klenbovými stropy. Dopravní napojení na trase Plzeň - Tachov areál přímo předurčuje k realizaci výdělečného podniku v pohostinství s ubytovacími kapacitami. Krásná zahrada za nemovitostí se nabízí k různordému využití, včetně možnosti stavby rodinného domu u usedlosti (v platném územním plánu obce je celá zahrnuta jako stavební!).


Obytný dům je jednopatrový, s velkými sklepními a půdními prostory. Sklepy tvoří 50 % plochy domu, půdní prostory jsou po celé ploše domu (cca 200 m2) a jsou rozdělené na dvě podlaží, v prvním z nich se nachází mimojiné letní pokoj (24 m2). V přízemí jsou prostory bývalého hostince s několika místnostmi a kuchyní, o celkové ploše 200 m2.  V prvním patře se nachází krásný slunný byt o dispozici 3+1 (chodba 11 m2; chodba 6,7 m2; koupelna 6 m2; kuchyně 18,6 m2; obývací pokoj 35 m2; a dva pokoje - 23 m2 a 18 m2), celkem má byt podlahovou plochu 120 m2. 

 

 

Celková podlahová plocha všech budov činí 450 m2! Celková plocha všech čtyř pozemků je 3.594 m2, z toho 1.899 m2 tvoří zastavěná plocha a nádvoří a 1.695 m2 tvoří zahrada, která je dle územního plánu obce zahrnuta do plochy pro výstavbu bydlení, je zde tedy možné postavit např. rodinný dům.


Dům je napojen na elektřinu, na vodu z vlastní studny umístěné na zahradě (je však možné napojit se na obecní vodovod na hraně pozemku), odpady jsou svedeny do jímky a vytápění je ústřední pomocí kotle na tuhá paliva, ohřev vody el. bojler.

 

Pokud hledáte nemovitost s dostatečným soukromým v malebné obci, obklopené přírodou, nedaleko velkého krajského města, kde můžete realizovat své sny, ať už v podobě menší zemědělské usedlosti či penzionu, domluvte si prohlídku s naším makléřem. Financování Vám rádi vyřídíme.

 

Cena je již včetně provize i kompletního právního servisu!

 

 

Pozn: Energetická náročnost budovy - Třída G.