REZERVOVÁNO - Rodinný dům Zlivice 74 m², pozemek 448 m²

Číslo zakázky: ER59
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Jihočeský / Písek
Cena: 1 990 000 Kč

Popis:

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům k částečné rekonstrukci v obci Zlivice, vzdálené cca 7 km od města Písek. Tato obec nemá širokou občanskou vybavenost, avšak vše potřebné naleznete 1 km od domu, a to v nejbližší obci Čížová, kde je veškerá občanská vybavenost (školka, základní škola, obecní úřad, zubař, lékař, pošta, hospoda, fotbalové a tenisové hřiště, obchod smíšeného zboží, atd.) V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka, vlaková zastávka je nejblíže v obci Čížová, z obou zastávek jsou do města Písek časté pravidelné spoje.

Domek je napojený na elektřinu (G-mimořádně nehospodárná) a obecní vodovod, kanalizace je svedena do jímky. Nemovitost je obdélníkového půdorysu a dispozičně je řešena vstupní verandou, ze které vejdete do široké prostorné chodby a z té pak do pokoje, kuchyně, koupelny, a obývacího pokoje s krbem.

V koupelně je vana, sprchový kout, wc a umyvadlo. Z půdního prostoru by bylo možné vybudovat obytné podkroví. Na dům z venku navazuje stodola. Zahrada u domu nabízí možnost odpočinku i zahradničení a dopřeje dostatek soukromí.

Domek je v dobré lokalitě, v blízkosti se nachází krásná příroda pro procházky, houbaření, jízdu na kole, i koupání v řece Otavě nebo v blízkých rybnících. Necelé 4 km se rozléhá obec Vráž, známá především krásnými lázněmi na léčbu pohybového ústrojí.

Neváhejte si na tuto nemovitost co nejdříve sjednat prohlídku s naším makléřem, s hypotékou Vám rádi pomůžeme.

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789