REZERVOVÁNO Rodinný dům u Rakovníka s krásnou zahradou přes 3000 m2, Petrovice

Číslo zakázky: ER69
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Středočeský / Rakovník
Cena: 4 100 000 Kč

Popis:

Nově Vám nabízíme stylový přízemní rodinný dům s krásnou zahradou 3013 m2! Dům je těsně před dokončením modernizace. Dům má novou střechu a kvalitní stavebně technické řešení. Dispozičně je řešený jako prostorné 2+kk s velkou obývací místností s krbem, s možností půdní vestavby, připravený pro případnou přístavbu dalších místností či terasy v zadní části domu. Podlahová plocha dokončené obytné části je 60 m2. Dům je částečně podsklepený, celková zastavěná plocha činí 168 m2!

 

Dominantou je již zmíněná velká zahrada, která nabízí i možnost výstavby dalšího rodinného domu či rozdělení na dva samostatné stavební pozemky. Celá zahrada je v platném územním plánu obce zahrnuta do plochy pro výstavbu rodinných domů! Jedná se o krásné a klidné místo s dobrou příjezdovou komunikací. Za rozlehlou zahradou jsou již jen louky a volná krajina, kde již není předpoklad do budoucna další výstavby. 

 

Voda je z vlastní studny a odpady jsou svedeny do jímky. K domu (na hranici pozemku) je však přivedena nová obecní kanalizace a nový veřejný vodovod! Možnost napojení je již předjednána s obcí a provozovatelem (Ravos). Vytápění je řešeno krbem.

 

Umístěním se dům nachází v zastavěné okrajové části obce Petrovice, 8 km od města Rakovník, 60 km od Prahy. Skvělá dostupnost do města a zároveň blízko do okolní krásné přírody dělá z tohoto domu ideální kompromis pro klidné a pohodlné bydlení. Cena je konečná, již včetně provize a právního servisu!

 

 

Neváhejte a již dnes si sjednejte prohlídku s naší makléřkou. S financováním Vám rádi zdarma pomůžeme!

 

Těšíme se na Vás!

 

Pozn: Energetická náročnost budovy - Třída E