REZERVOVÁNO - Rodinný dům k rekonstrukci Nové Dvory u Miličína 170 m²

Číslo zakázky: ER56
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Středočeský / Benešov
Cena: 850 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům k rekonstrukci v obci Nové Dvory 4,5 km od Miličína v okrese Benešov. Miličín leží na křížení trasy mezinárodní silnice E55 se silnicí na Mladou Vožici, která je ve vzdálenosti přibližně 15 km. Ve vzdálenosti 17 km jižně leží krásné historické město Tábor, 21 km severozápadně město Sedlčany, 22 km severovýchodně město Vlašim a 25 km severně Benešov.

Tento rodinný dům je ke kompletní rekonstrukci, jednopodlažní, dispozičně je řešen 4+1 s velkou koupelnou, vytápění je lokálními kamny, elektřina je zde zavedená (G - mimořádně nehospodárná), voda ze studny na cizím pozemku a odpady jsou vedeny do jímky také na cizím pozemku. Střecha je sedlová s krytinou z bitumenových čtverců. Okna jsou dřevěná původní. Celková plocha pozemku zastavěná plocha a nádvoří činí 770 m2, pozemek tvoří hezký funkční celek. Na pozemku se nachází i stodola. Celkově je zde pozemek rovinatý, částečně oplocený, zatravněný. K domu je vjezd přímo na pozemek z obecní komunikace, v těsné blízkosti domu se nachází i autobusová zastávka.

Dominantou obce Miličína je kostel Narození Panny Marie. V obci je k dispozici obecní úřad, škola, školka, knihovna s internetem pro veřejnost, pošta, sokolovna, praktičtí lékaři pro děti i dospělé, zubní ordinace. Působí zde řada spolků – hasiči, myslivci, včelaři, sokolové. Oblibu si zde vysloužil divadelní ochotnický spolek, který každý rok sehraje divadelní představení a je známý organizací v okolí vyhlášených masopustů. Sportovní kluby – hokejový, fotbalový a volejbalový – pořádají tradiční turnaje. Své místo má i pravidelná hasičská soutěž. V obci jsou v současné době tři obchody, restaurace, hotel a spousta větších i drobných soukromých firem, např. zemědělské, stavební, autoopravárenské, truhlářské, instalatérské, kadeřnické, kosmetické, masérské služby a výrobní družstvo. Obec Miličín leží v průměrné nadmořské výšce 617 m, v sedle mezi vrchy Kalvárie a Šibeník. Nachází se v oblasti, která se nazývá také Česká Sibiř.

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789