REZERVOVÁNO - Rodinný dům Bechyňská Smoleč 80 m², pozemek 528 m²

Číslo zakázky: ER58
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Jihočeský / Tábor
Cena: 1 890 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji venkovský rodinný domek se zahradou v malebné jihočeské obci Bechyňská Smoleč, která se nachází 5km od města Bechyně, kde je veškerá občanská vybavenost a infrastruktura, město Tábor je vzdálené 17km.

Domek je dispozičně řešen jako 2+1: vstupní veranda, dva neprůchozí pokoje, prostorná kuchyň, špajz, koupelna s vanou, umyvadlem a bojlerem, záchod suchý je na pozemku. V domě je napojena funkční eletřina (G-mimořádně nehospodárná). Ze vstupní verandy se dá vejít do půdních prostor, kde by bylo možné vybudovat obytné podkroví. Na dům navazuje dílna a velká stodola, na pozemku je zemní sklep.

Domek se nachází v okrajové zastavěné části obce, s výhledem na místní rybník, nemovitost je vhodná taktéž jako rekreační chalupa. Krytina střechy je z pálených tašek, okna dřevěná zdvojená.

V obci se nachází mateřská a základní škola, pošta, knihovna, obchod se smíšeným zbožím, autobusová zastávka je vzdálená 170m od domu a vlaková 730m. Pokud hledáte právě tento typ nemovitosti pro trvalé bydlení, ale i rekreaci, neváhejte si domluvit prohlídku s naším makléřem. S financováním vám rádi pomůžeme.

 

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789