REZERVOVÁNO Rodinný dům 120 m² s pozemkem 1.016 m² na krásném místě - Přívětice, Rokycany

Číslo zakázky: ER66
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Plzeňský / Rokycany
Cena: 2 950 000 Kč

Popis:

Připravili jsme pro Vás prodej menšího rodinného domu o celkové užitné ploše 120 m2 zasazeného do krásné přírody, na okraji obce Přívětice, vzdálených pouhých 12 km od Rokycan a 22 km od Plzně. Rodinný dům se nachází na krásném a klidném místě na konci obce, s dobrou příjezdovou komunikací a možností parkování hned u domu na veřejné komunikaci.

 

Domek je připraven k rekonstrukci dle Vašich představ. Dispozičně je řešen třemi pokoji, kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem a wc, dále sklepem a velkým půdním prostorem pro realizaci případného podkrovního bytu. Na domek navazuje dílna se stodolou a hobby místností. Zahrada je mírně svažitá a nabízí tak skvostný výhled na místní přírodní panorama v podobě především krásných lesů a luk. Výměra pozemku je 1.016 m2 a poskytuje tak dostatečný prostor pro realizaci případných dalších drobných staveb, pergoly, skleníku apod.

 

Z inženýrských sítí je dům napojen na elektřinu a obecní vodovod, odpady jsou řešeny jímkou, vytápění lokálně krbovými kamny.

 

Pokud hledáte odpočinek a klidné místo na relaxaci, je tento domek vhodný právě pro Vás, můžete jej využít jak k rekreaci, tak k trvalému bydlení.

 

Neváhejte si domluvit prohlídku s naším realitním makléřem, který Vás rád touto nemovitostí provede a pomůže vyřídit financování.

 

Cena je včetně provize i kompletního právního servisu! Těšíme se na Vás.

 

 

Pozn: Energetická náročnost budovy - Třída G.