REZERVOVÁNO - Byt 2+kk Kozolupy 37,20 m² (Plzeň - sever)

Číslo zakázky: ER50
Typ nemovitosti: Byt
Lokalita: Plzeňský / Plzeň-sever
Cena: 950 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji hezký byt o velikosti 2+kk v přízemí v obci Kozolupy, okres Plzeň – sever. Obec Kozolupy se nachází necelých 10 km od města Plzně. Nedaleko se nachází nájezd na dálnici D5 Plzeň/Rozvadov. Která zaručuje výbornou dostupnost do větších měst nejen za prací, ale i za výbornou občanskou vybaveností.

 

Tento námi nabízený byt se nachází v přízemí zděného bytového domu bez výtahu, byt je ve velice dobrém stavu, dostupnost k domu je po asfaltové a zčásti zpevněné komunikaci. Z inženýrských sítí je byt napojen na elektřinu, plyn, obecní vodovod a obecní kanalizaci. Vytápění je řešeno plynovým kotlem. Okna plastová. Velikostně je tento byt řešen takto:pokoj 1 + kk (14,10 m2 ), pokoj 2 (15,80 m2 ), WC a koupelnu (7,30 m2 ). Celková podlahová plocha bytu tedy činí 37,20 m2 . Součástí byty je ještě dřevěná kolna na dvoře. K nabízenému bytu rovněž náleží spoluvlastnický podíl zlomku 372/3067 na společných částech bytového domu č.p. 167 a pozemku okolo.

 

 Obec Kozolupy má potřebnou základní občanskou vybavenost, má možnost kulturního, sportovního a společenského vyžití, v dané oblasti jsou celkem dostupné lukrativní pracovní možnosti. Obec má dobré dopravní spojení autobusovou i vlakovou dopravou. Využít v obci můžete například lékařské služby, základní školu, mateřskou školu, sběrný dvůr, českou poštu, pečovatelské služby, obecní knihovnu i mandl. Za vyšší občanskou vybaveností, vyššími úřady a institucemi, kulturním, sportovním a společenským vyžitím a lukrativnějšími pracovními příležitostmi, je nutno dojíždět zejména do spádového krajského města Plzeň, vzdáleného okolo 10 km do jeho centra. Životní prostředí je v dané lokalitě obce nenarušené průmyslovým provozem. V dané lokalitě obce a nejbližším okolí se nachází zejména rodinné domy původní zástavby.

 

Obec Kozolupy získala za společenský život v obci ocenění ,,Modrá stuha“ v soutěži Vesnice roku 2017 v Plzeňském kraji. Zároveň je součástí Mikroregionu Touškovsko, to je jako svazek obcí v okresu Plzeň – sever, jeho sídlem je město Touškov a jeho cílem je ekonomický rozvoj, rozvoj venkova, kvality života, ochrana životního prostředí, rozvoj cestovního ruchu a propagace regionu. Sdružuje celkem 7 obcí a byl založen v roce 2006.

 

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789