REZERVOVÁNO Byt 2+1 v obci Žichovice v předhůří Šumavy, 10 km od Sušice, s celkovou užitnou plochou 68 m²

Číslo zakázky: ER71
Typ nemovitosti: Byt
Lokalita: Plzeňský / Klatovy
Cena: 1 650 000 Kč

Popis:

V exkluzivním zastoupení nabízíme zajímavě řešený podkrovní byt o velikosti 51 m2 v udržovaném zděném bytovém domě v obci Žichovice v předhůří Šumavy. Byt je vhodný jak pro trvalé bydlení, tak vzhledem k atraktivnímu umístění jako výhodná investice k pronájmu. Byt je dispozičně řešen jako 2+1 s menším obývacím pokojem, kuchyní, koupelnou, wc a chodbou. Součástí je atypická menší místnost se šikminami a střešním oknem. K bytu náleží také udržovaný zděný sklep s oknem. Celková užitná plocha je 68 m². Ohřev vody je zajištěn bojlerem, vytápění je řešeno jako ústřední. Připravené spalinové výstupy na komín umožňují osazení také krbem. Tento slunný byt je dispozičně dobře řešený, vybavený v původních materiálech, s možností modernizace podle vlastních představ. Celkové náklady na bydlení (energie) jsou do 1500 Kč. Jedná se o osobní vlastnictví. 

 

V bytovém domě se nachází také kolárna, kočárkárna, dílna, prádelna, sušárna a sklad. Bytový dům se dvěma nadzemními podlažími a využitým podkrovím je udržovaný, v celkově v dobrém stavebně-technickém stavu, s velmi pěknými společnými prostory. Nachází se na klidném místě v obci s výhledem do zeleně s výbornou občanskou vybaveností. Pohodlné parkování je zajištěno přímo u domu na pozemku obce. V blízkosti bytu se nachází obchody, škola, školka, nedaleko pak vlakové nádraží. Obec Žichovice nabízí kulturní i sportovní vyžití a zejména nádherné turisticky atraktivní okolí řeky Otavy s kempy, cyklostezkami vedoucí nádhernými lesy Prácheňského předšumaví.

 

 

Turisticky atraktivní lokalita na úpatí Šumavy poblíž známých hradů Rabí, Kašperk, či Velhartice s výhledy na malebná údolí řeky Otavy předurčují tento byt pro všechny zájemce, kteří ocení klidné bydlení v romantickém prostředí Jižních Čech s výbornou dostupností do města. Vzdálenost do Sušice, města jež je vstupní branou Šumavy, je pouhých 10 km. Nedaleko se nacházejí také nejznámější lyžařské areály v ČR - Železná Ruda (38 km) a Velký Javor (45 km), proto může být tato nemovitost také zajímavou investicí k turistickým pronájmům. Exkluzivní cena!

 

 

Neváhejte a již dnes si sjednejte prohlídku s naší makléřkou. S financováním Vám rádi zdarma pomůžeme! Veškerý právní servis a provize je již v ceně domu! Více informací na tel. 721 636 789.

 

 

Těšíme se na Vás!

 

 

Pozn: Energetická náročnost budovy - Třída G