PRODÁNO Velký rodinný dům u Tábora s plochou 192 m² a s krásným pozemkem 1 330 m² - Chotoviny

Číslo zakázky: ER67
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Jihočeský / Tábor
Cena: 4 250 000 Kč

Popis:

Exkluzivně jsme pro Vás připravili k prodeji prostorný rodinný dům s velkou zahradou v lukrativní lokalitě obce Chotoviny u Tábora. Dům je v dobrém stavebně-technickém stavu, má kamenné základy s izolací proti zemní vlhkosti a kamenný sokl dosahující do výšky cca 1 m, stěny jsou z cihel a tvárnic, břizolitová omítka, střecha z osinkocementovým šablon. Dům je ihned k nastěhování, nebo k modernizaci dle vlastních představ.

 

Dispozičně je dům řešen jako dvoupatrový 4+1 s celkovou zastavěnou plochou 328 m2. V přízemí se nachází zádveří, chodba, větší kuchyň a 2 pokoje, koupelna s vanou, wc a spíž, z chodby se dá jít do suterénu (97 m2), kde je kotelna, uhelna, prádelna a velká garáž se samostatným vstupem (garážovými vraty). Z chodby vedou schody do prvního patra, zde jsou dva pokoje, šatna a menší místnosti (šikminy) s možností využití jako skladovací prostory. Vedle domu se nachází kopaná skružová studna cca 15 m hluboká. Součástí pozemku je také menší stavba sloužící jako hospodářské stavení.

Dominantou tohoto rodinného domu je krásná velká zahrada s ovocnými stromy, jež zaručuje klid a soukromí. Zastavěná plocha tvoří 328 m2 a zahrada 1.002 m2, která je dle územního plánu obce taktéž určena pro bydlení a má vstup i z druhé strany zezadu. Možná je zde výstavba i druhého rodinného domu, což je plně v souladu s platným územním plánem obce.

 

V obci Chotoviny je kompletní občanská vybavenost, dopravní spojení je možné vlakem i autobusem. Neváhejte si sjednat prohlídku s naším makléřem. Rádi Vám zajistíme i financování.

 

Cena je včetně provize a kompletního právního servisu.

 

Pozn: Energetická náročnost budovy - Třída G.