PRODÁNO Stavební pozemek Zbelítov u Milevska 2632m²

Číslo zakázky: ER22
Typ nemovitosti: Pozemek
Lokalita: Jihočeský / Písek
Cena: 789 600 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Zbelítov vzdálené 3 km od Milevska. Pozemek je pravidelného tvaru a nachází se na mírné rovině svažující se západním směrem s krásným výhledem do krajiny. Odtud je možný pohled až na šumavské velikány a při jasném počasí je též viditelná i nejvyšší hora ,,Boubín“.

Jedná se o rozlehlý pozemek, který je z jedné části vedený v platném územním plánu jako stavební s tím, že druhá část (severní) je vedena jako volná krajina (s možností např. využití jako zahrada, nebo pro zemědělské využití). Dle vyjádření obce lze do budoucna i druhou část pozemku (po zastavění sousedních parcel) zahrnout koncepčně do ploch pro výstavbu. Více informací naleznete ve fotodokumentaci – výřezu z územního plánu obce. Stavební pozemek je vyznačen jako plocha S5 – plochy pro výstavbu rodinných domů (viz červené kostičky). Jedná se o pozemek p.č. 997 v k.ú. Zbelítov. Inženýrské sítě jsou přivedeny na začátku rozmístěných parcel plochy S5 určených pro budoucí výstavbu dalších rodinných domů. Celková plocha pozemku činí 2 632 m². Na pozemku neváznou žádná věcná břemena, ani územní limity, v blízkosti se nenachází žádný rušivý prvek, ani rušná komunikace. Pozemek se nachází v okrajové části s vilovou zástavbou. Doporučujeme jako ideální investici v blízkosti města a klidné lokalitě.

Zbelítov nabízí nejen mateřskou školku, ale také knihovnu a velice pestré kulturní vyžití (obec pořádá pravidelně karneval, stavění máje, pálení čarodějnic, vítání občánků, den dětí, lampiónový průvod, pořádá zájezdy do divadla a mnoho dalších akcí). Navíc se obec Zbelítov nachází pouhé 3 km od města Milevsko, kde naleznete veškerou ostatní občanskou vybavenost.

Tento pozemek je ideální nejen pro rodinu, která plánuje výstavbu rodinného domu s možností zemědělského hospodaření na vlastním pozemku, ale také jako velmi zajímavá investice.

 

 

 

Kontakt na realitního makléře:

   

Mobil: 721 636 789