PRODÁNO - Rodinný dům Záhrobí (Bělčice) 130 m², pozemek 418 m²

Číslo zakázky: ER23
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Jihočeský / Strakonice
Cena: 1 550 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji hezký rozlehlý rodinný dům v zastavěné části města Bělčice – Záhrobí, které se nachází 12 km od Blatné a 11 km od Březnice.

Jedná se o dvougenerační rodinný dům ve středu obce s menší zahradou. V přízemí rodinného domu o celkové podlahové ploše téměř 130 m² se nachází mimo jiné velký obývací pokoj s krbem, prostorná kuchyně a mnoho dalších menších místností. Podkroví rodinného domu je připraveno na dokončení rekonstrukce jako samostatný byt, proto lze nemovitost do budoucna využít jako dvougenerační rodinný dům. Část domu je podsklepená. V přízemí se nachází vstupní hala se schody do patra i do sklepa, dále ložnice, velká koupelna s vanou s sprchovým koutem, wc, vkusně zařízená kuchyň, velký obývací pokoj se stylovým krbem, sklad potravin, kotelna a dílna. V 1. patře se celkem nachází 4 další místnosti v nedokončeném stavu, jeden dokončený pokoj se střešním oknem, koupelna a toaleta.

Rodinný dům je celkově ve velmi dobrém stavebně – technickém stavu. Konstrukce budovy je zděná, kvalitně provedená, založená na základových pasech. Rodinný dům má nové krovy, dva komíny, klempířské prvky v mědi a je osazen kvalitními Euro okny s dvojskly. Dům je napojen na elektřinu (G - mimořádně nehospodárná) a obecní vodovod, vytápění je zajištěno kotlem na tuhá paliva a také krbem v obývacím pokoji. Odpady jsou řešeny jímkou.

K rodinnému domu je velmi dobrý přístup po obecní komunikaci, nedaleko (cca do 100m) se nachází autobusová zastávka. V městě Bělčice se nachází dostatečná občanská vybavenost (MŠ, ZŠ, knihovna, pošta, autobus, vlak apod.), rozšířená občanská vybavenost se nachází v nedalekých městech Strakonice, Blatné a Březnici.

Rodinný dům je situovaný v klidné části obce s nádherným okolím blatenské přírody, které je ideální pro klidné bydlení s výbornou dostupností do města. Menší zahrada hned u domu a terasa zajistí obyvatelům soukromí a nenáročné bydlení. Okolní krajina nabízí nepřeberné možnosti pobytu v krásné jihočeské přírodě, cyklovýlety, houbaření, koupání a rybolov na zdejších rybnících a řekách.

Tento rodinný dům je možný ihned k nastěhování. Ideální je proto pro vícečlenou rodinu upřednostňující větší prostory pro bydlení v klidné lokalitě mimo město.

 

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789

Email: nemovitostikprodeji@email.cz