PRODÁNO - Rodinný dům Švábov 836 m², pozemek 3 888 m²

Číslo zakázky: ER28
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Vysočina / Jihlava
Cena: 1 050 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji krásnou bývalou zemědělskou usedlost v obci Švábov, který se nachází západně od města Jihlavy v kraji Vysočina.

Jedná se o samostatně stojící stavbu s jedním nadzemním podlažím. Dispozičně je dům řešený do tvaru písmene L, nabízí uzavřený dvůr se soukromím, obytnou část domu tvoří 3 pokoje a veliká kuchyň, která je v započaté rekonstrukci. Krásným unikátem kuchyně je původní pec (viz.foto). Na dům jsou napojeny zároveň prostorné stodoly a tři zahrady, které se nachází hned za stodolou (68/1 – 2 442 , 68/3 – 300 a 69 – 310 m² = viz. foto z katastru/oranžově vyznačeno). Současně je možno u domu užívat i předzahrádku, která se nachází hned vedle příjezdu do dvora a je ve vlastnictví obce.

Technický stav domu je průměrný, stropy jsou s rovným podhledem, střecha sedlová, krytina taška pálená, klempířské konstrukce jsou z pozinkovaného plechu, vnitřní omítky vápenné, vnější obklady chybí, okna dřevěná dvojitá, elektrická energie (G - mimořádně nehospodárná), rozvod vody, zdroj teplé vody, dům je napojen na obecní vodovod, odkanalizování, koupelna a WC. Dům byl postaven před více než sto lety, na štítu domu je letopočet 1896.

Veškerá důležitá občanská vybavenost se nachází v městysu Batelov, který je cca 3 km vzdálen od obce Švábov. Jedná se především o zdravotní středisko, matriku, stavební úřad, poštu, základní a mateřskou školu. Dopravní dostupnost do Batelova je možno řešit autobusovou dopravou.

Tento námi nabízený dům je skvělou investicí nejen pro rodinu s dětmi k trvalému bydlení po vlastní rekonstrukci, ale i pro odpočinkovou rekreaci o víkendu pro ty, co hledání klid a nádhernou přírodu, kterou Vysočina opravdu nabízí.

 

 

 

Kontakt na realitního makléře:

   

Mobil: 721 636 789

Email: nemovitostikprodeji@email.cz