PRODÁNO - Rodinný dům k rekonstrukci Nehonín

Číslo zakázky: ER51
Typ nemovitosti: Byt
Lokalita: Jihočeský / Tábor
Cena: 790 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům k rekonstrukci v obci Nehonín. Tato obec je mála a je součástí obce Jistebnice v okrese Tábor. Nachází se asi 2 km na severovýchod od Jistebnice. Tento dům má svou vlastní příjezdovou cestu, která navazuje na obecní příjezdovou komunikaci. U domu se nachází velký dvůr, prostorná zahrada a součástí je i vlastní rybníček. Dům se nachází na velmi krásném a tichém místě s výhledem na louky a lesy.

K domu je přistavěná veranda, dále se zde nachází prostorná vstupní chodba, dva velké světlé pokoje, kuchyň a sociální zařízení. Z inženýrských sítí je dům napojen na přípojku elektřiny (G - mimořádně nehospordárná). Vytápění je zde řešené na tuhá paliva s rozvody. Dům má i půdní prostory. Pozemky v okolí sousedství domu a pozemků, které vlastní Město Jistebnice se nabízí možnost v případě zájmu domluvit odkup či pronájem případných pozemků.

Občanská vybavenost zde není, ale je nedaleko, a to ve městě Jistebnice. Naleznete zde základní a mateřskou školu, lékaře, poštu, knihovnu, obchody, restaurace, různé kulturní akce a mnohé další. Zastávka autobusu „Jistebnice, Nehonín, rozc.“ se nachází cca 800 m od tohoto rodinného domu.

V okolí Jistebnice naleznete krásná příroda, jako je například Přírodní park Jistebnická vrchovina, jehož součástí je i Javorová skála. Jistebnicí protéká potok s biblickým názvem Cedron, vtéká do říčky Smutné a s ní pokračuje až do Lužnice u Bechyně. Ve Vlásenici se nachází památný strom - Holubova lípa („lípa velkolistá"); vysoká 26 m, obvod kmene 860 cm, stáří odhadováno na 450-600 let. Údajně byla vysazena roku 1416 na památku upálení Jana Husa, nebo prý pod ní sám Hus kázal při svém pobytu na jihu Čech. V okolí Jistebnice jsou četné a krásné rybníky. Proto si neváhejte domluvit prohlídku s naší makléřkou.

 

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789