PRODÁNO Rodinný dům k rekonstrukci Mutěnín u Domažlic 263 m²

Číslo zakázky: ER53
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Plzeňský / Domažlice
Cena: 490 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům k rekonstrukci v obci Mutěnín, která se nachází v okrese Domažlice v Plzeňském kraji.

Tento rodinný dům se nachází v horní částí obce nedaleko obecního úřadu. Příjezdová cesta k této nemovitosti je bezproblémová, neboť je obecní a asfaltová. Dům je obdélného půdorysu, částečně podsklepený. Základy jsou bez izolací, zdivo tl. 45 cm, stropy s rovným podhledem, krov sedlový, krytina je eternitových šablon. Klempířské prvky z pozinkovaného plechu. Venkovní omítky jsou vápenocementové, částečně poškozené. Okna jsou dřevěná.

Dispozičně je tento rodinný dům řešen vchodem přes přistavěnou verandu, dále se zde nachází menší kuchyňka (bez kuchyňské linky), koupelna s vanou a wc, dvě obytné místnosti, chodba a vchod do dílny (dřívějšího chléva), zde je umístěn kotel na tuhá paliva.Tato místnost má však i vchod svůj vlastní ze strany domu, kde je hlavní vchod a zároveň i zahrada. Z této místnosti (dílny) je také i vchod do sklepa. Nad obytnou částí se také nachází nedokončená další místnost. Dům je možno napojit na el. Energii (G-mimořádně nehospodárná), vodovod, kanalizaci a plyn.

V obci Mutěnín můžeme využít z občanské vybavenosti obchod s potravinami, autobusovou dopravu, obecní knihovnu, konají se zde i bohoslužby a fotbalové utkání. Ostatní kompletní občanskou vybavenost lidé naleznou pouhé 2 km od Mutětína a to ve městě s názvem Hostouň.

Obec Mutěnín se nachází také nedaleko oblasti CHKO Českého lesa. Zde je leží přibližně 80 % území tvořící lesy, na řadě míst se zachovaly původní cenné bučiny, vzácná rašeliniště a porosty borovice blatky. Malebnost krajiny dotvářejí květnaté louky a pastviny. Díky odsunutí obyvatelstva a uzavření velké části pohraničí ve 2. polovině 20. století se zde zachovala nedotčená krásná příroda.

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789