PRODÁNO Rodinný dům k rekonstrukci Loukovice

Číslo zakázky: ER49
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Vysočina / Třebíč
Cena: 550 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům ke kompletní rekonstrukci v obci Loukovice, která se nachází v Českomoravské vrchovině, 16 km jihozápadně od Třebíče a 8 km severozápadně od Jaroměřic nad Rokytnou. Sousedícími obcemi v okolí Loukovic jsou Šebkovice, Čáslavice a Babice. Součástí tohoto domu jsou i hospodářské stavení, které na dům navazují. Naleznete zde i velkou stodolu s prostorným uzavřeným dvorem. Celková výměra zastavěné plochy a nádvoří je 675 m². Jen zastavěná plocha tvoří 414 m². Za rodinným domem se nachází i větší zahrada o výměře 628 m².

V obci Loukovice mají vybudovaný vodovod, plynofikaci, kanalizaci a požární nádrž sloužící Sboru dobrovolných hasičů. Dům je připojen na elektřinu (G - mimořádně nehospodárná). Místní občané mohou v součastnosti využívat veřejnou knihovnu, kulturní zařízení a hřiště. Dominantu obce představuje kaple na jejím okraji. Nachází se tu rovněž smírčí kámen. Stojí na místě, kde zahynul vysílením vysloužilý voják, když se snažil vyhrát nesmyslnou sázku. Na kameni je reliéf jetelového kříže a obrysy sekery a meče.

Loukovice leží v údolí chráněném na severu, jihu a částečně i na východě návrším. V jižní části Českomoravské vysočiny lze provozovat krásnou turistiku, zajímavou cykloturistiku i lyžování, je to zároveň i veliký ráj houbařů. Proto bude tento rodinný dům skvělou volbou pro všechny, kteří mají rádi nejen nádhernou přírodu, ale i veliký klid a hlavně soukromí.

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789