PRODÁNO - Rodinný dům Jírovice

Číslo zakázky: ER46
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Středočeský / Benešov
Cena: 1 900 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Jírovice o celkové podlahové ploše 100,44 m2 na pozemku o výměře 572 m2. Jedná se o rodinný dům, který je dispozičně řešen jako 4+kk s jedním nadzemním podlažím a půdou umožňující vybudovat obytné podkroví. Dům je napojen na elektřinu, vodu ze studny a kanalizace je vedena do septiku. Vytápění v domě je pomocí lokálních kamen. V roce 2013 byla zabudována nová plastová okna a v roce 2015 vyhotoveny nové krovy a střecha. Energetická tř. G .Na pozemku se dále nachází dřevěná kůlna se sedlovou střechou o celkové zastavěné ploše 23 m2.

Rodinný dům se nachází v oddělené lokalitě Jírovice umístěné mezi Bystřicí a Benešovem. V okolí se vyskytují převážně rodinné domy a statky. V blízkosti je autobusová zastávka PID linka č. 454 spojující Neveklov a Benešov.

Jírovice je obec v okrese Benešov, která spadá pod obec Bystřice. Nachází se asi 2,6 km na sever od Bystřice. Protéká tudy Mokrolhotský potok. Obcí prochází silnice II/114. Obec Bystřice se nachází 3 km jižním směrem od okresního města Benešov a její občanská vybavenost je základní, nachází se zde pošta, bankovní služby, základní škola a ostatní drobné služby. Kompletní občanská vybavenost se nachází v Benešově. Obec je dostupná autobusovými linkami, případně železniční dopravou. Tuto nemovitost doporučujeme, neváhejte si domluvit prohlídku s naším realitním makléřem.