PRODÁNO Rodinný dům Hospříž 195 m²

Číslo zakázky: ER44
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Jihočeský / Jindřichův Hradec
Cena: 990 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Hospříž. Tato obec se rozkládá necelých osm kilometrů východně od města Jindřichův Hradec, kde v okolí naleznete nádhernou přírodu a mnoho krásných památek.

Jedná se o rodinný dům o velikosti 4 + kk. Dispozičně je řešen tak, že v přízemí se nachází velký obývací pokoj s kuchyňským koutem a wc. Dále v 1. patře se nacházejí 3 obytné místnosti. U domu je kotelna s kotlem na tuhá paliva, který má automatické přikládání. Do domu je zavedena elektřina a obecní voda.

Občanská vybavenost je zde taková: naleznete zde knihovnu, mateřskou školku, vlakovou a autobusovou dopravu, ale také i truhlářství. Na území této menší vesnice žije trvale zhruba 390 obyvatel. Hospříz se dále dělí na dva části, konkrétně to jsou: Hospříz a Hrutkov. Obec je vzdálená přibližně 13 km od rakouských hranic.

Vzhledem k umístění rodinného domu v atraktivní lokalitě obklopené malebnou krajinou, se jedná o vynikající investici. Ideální je proto pro všechny, kdo hledají rodinný dům v turisticky oblíbené lokalitě pro rekreační využití, nebo pro trvalé bydlení na krásném místě.

 

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789