PRODÁNO - Rodinný dům Dolní Cerekev 361 m², zahrada 60 m², orná půda 94 m²

Číslo zakázky: ER41
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Hlavní město Praha
Cena: 1 050 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům 5+1 se zahradou, který se nachází v městysu Dolní Cerekev, která se rozkládá po obou stranách historické česko-moravské zemské hranice. Obec se nachází 12 km jihozápadně od Jihlavy a 3,5 km od Kostelce v kraji Vysočina.

 

Tento rodinný dům je částečně podsklepený, patrový, samostatně stojící se sedlovou střechou. V roce 2005 byla provedena výměna oken. Svislé konstrukce jsou zděné. Podlahy v přízemí jsou především z keramické dlažby a linolea. V přízemí se nachází bytová jednotka 3+1, dále je zde koupelna s rohovou vanou a záchodem. Okna jsou plastová. Do podkroví se vchází z předsíně po dřevěném schodišti. Zde se nachází dva pokoje. Podlaha je tvořena linoleem a celoplošným kobercem. Sedlová střecha je tvořena z dřevěných trámů, na kterých je položena krytina z plechu. Dům je vytápěn plynovým kotlem a v kuchyni je vše připravené na připojení krbových kamen, dále je dům připojen na elektřinu (G - mimořádně nehospodárná) a nově je možné napojení na obecní hloubkovou kanalizaci, kde je přípojka hned u domu.

 

V současné době má Dolní Cerekev 1 288 obyvatel. V obci naleznete školu, poštu, zdravotní zařízení, plynovod, vodovod, zastávky autobusové i vlakové, několik obchodů a pekárna. Je zde i mnoho zábavného. Obec provozuje kino, má sportovní halu a samozřejmě nechybí zde ani hospody. Jsou zde hasičské jednotky, házená, zájmové sdružení Pionýrská skupina Kamarád, taneční skupina Bailarinas, mateřské centrum, myslivecké sdružení a klub seniorů.

 

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789