PRODÁNO Rodinný dům Dešná u Dačic 312 m², zahrada 129 m²

Číslo zakázky: ER54
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Jihočeský / Jindřichův Hradec
Cena: 1 100 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Dešná. Obec Dešná se nachází v Jihočeském kraji, cca 8 km jižně od města Jemnice, cca 27 km jihozápadně od města Moravské Budějovice a cca 19 km jihovýchodně od města Dačice.

Jedná se o řadový, krajní, přízemní rodinný dům s volným půdním prostorem s možností vybudování podkroví. Dům je pravděpodobně založen na základových pasech. Konstrukce budovy je zděná a její stavebně – technický stav je odpovídající běžné udržbě. Fasáda domů není zateplená a dům není podsklepený. Střecha domu je sedlová s valbou a s krytinou z pálených tašek. Na střeše jsou žlaby se svody. Okna domu jsou dvojitá dřevěná opatřena parapety. Dispozičně je tento rodinný dům řešen 2+1. V domě je napojena funkční eletřina (G-mimořádně nehospodárná), v koupelně naleznete vanu, el. bojler a wc. vytápění je zde řešené kotlem na tuhá paliva s rozvody nebo na dálkové vytápění od obce (lze obojí), voda obecní, kanalizace – dvoukomorový septik s přepadem do obecní kanalizace. K tomuto rodinnému domu patří i zahrada s garáží a kolnou (viz. foto), která má zděné oplocení. Přístup k domu je po zpevněné komunikaci s chodníkem.

Dešná je obec se středně rozvinutou infrastrukturou a se základní nabídkou občanské vybavenosti. Rozšířená nabídka občanského vybavení je dostupná ve výše uvedených městech. Ze vzdělávacích zařízení se v obci nachází mateřská a základní škola. V obci se dále nachází i pošta a knihovna. Dopravní obslužnost obce zajišťuje autobusová doprava.

Tento rodinný dům skvělá nabídka pro všechny, kteří hledají život v malebné obci s bohatou historií, která se v součastné době zaměřuje především na turistiku, cykloturistiku a jezdeckou turistiku.

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789