PRODÁNO Rodinný dům Čenkov

Číslo zakázky: ER42
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Středočeský / Příbram
Cena: 490 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji malý rekreační domek o velikosti 2+1, který se nachází prakticky v centru obce Čenkov ve vesnické zástavbě rodinných domů, přímo u železniční tratě, asi 100 m východně od místního zámečku, nedaleko jižního okraje strojírenského areálu, okres Příbram, na východním okraji vojenského prostoru Brdy.

 

Obec Čenkov se rozkládá na okresní silnici č. 118 mezi Zdicemi a Příbramí, asi 1 km jižně od Jinců a cca 12 km severně od Příbrami, ve zvlněné středočeské krajině východního okraje Brdů v údolí říčky Litavky, cca 35 km na JZ od Prahy.

 

Rekreační domek je samostatně stojící, z části podsklepený se sklonitou sedlovou střechou bez podkroví, ale s půdou. Konstrukce domku je zděná ze smíšeného zdiva. Jedná se o původní strážní železniční domek u železniční trati Příbram - Zdice. V cca 70. letech byla provedena modernizace objektu se zřízením koupelny. Je zde rychlý dosah centra obce, nedalekých Jinců i okresního města Příbrami. V místě je možnost napojení na veřejný rozvod el. energie. Voda ze studny, kanalizace do žumpy, plyn v místě není. Přístup je zde pouze pěšky po nezpevněné úzké pěšině.

 

V obci je občanská vybavenost: obecní úřad, pošta, mateřská školka, zdravotnické zařízení, hasiči, restaurace, sportoviště, obchod, drobní živnostníci a podnikatelé. Další úřady, instituce a občanská vybavenost v Jincích a Příbrami. Nabídka pracovních možnost v místě : a.s. AIR Čenkov - strojírenská výroba (ventily, sedačky, lavice, nářadí, kovovýroba), Apollo metal - žárové zinkování, HB Metal - Bürger - kovovýroba, KOSTAL CR - elektrovýroba pro automobily, ENEST - zámečnická výroba, Plastex - zpracování plastového odpadu . Doprava: veřejný autobus, železnice, okresní silnice. Dostupnost Příbrami cca 10 minut a Prahy cca 40 minut autem.

 

U domku se nachází i jednoduchý zděný dřevník se sedlovou střechou a taškovou krytinou, bez instalací – stav odpovídá stáří, studna se zde nachází kopaná, obkládaná kamenem, hloubka 6 m, s el. čerpadlem, venkovní úpravy (přípojka elektro, přípojka vody ze studny, přípojka kanalizace do žumpy, žumpa, oplocení, zpevněné plochy, venkovní schody do sklepa cihelné a na půdu dřevěné), trvalé porosty. V okolí je příznivé životní prostředí, klidná oblast – vyjímkou je vlak, nádherná rekreační oblast, lesy. Brdy jsou členitá vrchovina ve středních Čechách. Nejvyšším bodem je Tok s 865 m.n.m., jenž je současně nejvyšším přirozeným vrcholem středních Čech.

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789