PRODÁNO Luxusní rodinné sídlo Drahlín 717 m² , zaharada 1 140 m², pozemky celkem 15 227 m²

Číslo zakázky: ER30
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Středočeský / Příbram
Cena: 8 500 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji luxusní rodinné sídlo v obci Drahlín v okrese Příbram, cca 50 km od Prahy. Jedná se o exkluzivní nemovitost na krásném místě pod Brdskými vrchy s rozlehlou zahradou a zemědělskými pozemky. Tento výjimečný rodinný dům se nachází na okraji obce na klidném, příjemném místě, navazující na okolní louky a lesy.

Jedná se o nadstandardní, velmi prostorný rodinný dům ve výborném stavebně-technickém stavu s velmi dobře řešenou dispozicí. Tento moderní dům je mimo jiné výjimečný tím, že má vnitřní vyhřívaný bazén o velikosti 10 x 4 m s přístupem nejen z obývacího pokoje, ale i samostatným vchodem ze zahrady. Tento kvalitně provedený bazén je umístěn v zastřešeném atriu s transparentní střechou, kde je možno při koupání a relaxaci pozorovat večerní oblohu. K většímu relaxačnímu komfortu patří i sauna s vířivkou a 2 sprchové kouty. Plochy v obytném prostoru v přízemí, ale i kolem vnitřního bazénu a v místnosti se saunou mají podlahové vytápění. Příjemný dojem dodává celému obytnému prostoru velký stylový obývací pokoj s krbem a kuchyňským koutem, kde je v celé místnosti též podlahové vytápění. Dům má celkem 4 koupelny. V přízemí se ještě kromě velkého obytného prostoru nachází vstupní hala s vestavěnou skříní a další kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a WC. V patře se pak nachází 4 pokoje a 2 luxusní koupelny v moderním designu. Zajímavostí tohoto rodinného sídla jsou 4 minipokoje s přístupem z chodby, kde se dříve prováděly masáže. Tato část domu by byla pro nového vlastníka vhodná i k pronájmu na relaxační pobyty. V patře se nachází také třetí luxusní koupelna v černo-bílém designu. K domu náleží i prostorná garáž s rozvody vody, plastovými okny, ze které se po dřevěných schodech vchází do samostatné větší místnosti nad garáží. Na tuto místnost navazuje i další koupelna s vanou. Naproti této nadstandardní garáži je i dílna se samostatnými vraty. Rodinný dům má kvalitní plastová okna a i přes velký obestavěný prostor není energeticky náročný. Dům je vytápěn plynem (celkem 3 plynové kotle s možností vytápění po sekcích), zdrojem plynu je plynová nádrž na pozemku vedle domu. Dům je navíc napojen na obecní vodovod, má však i svou vlastní studnu, dále na elektřinu a obecní kanalizaci. V tomto roce (po zimě) byly provedeny v nemovitosti revize, mimo jiné i revize vytápění v celém objektu včetně garáže. V nedávné době byl specializovanou firmou spuštěn bazén do plného provozu.

Tento moderní rodinný dům, nacházející se v atraktivní lokalitě, nabídne svému majiteli především maximální komfort a mnoho způsobů využití. Vhodný je jak pro trvalé bydlení rodiny hledající klidné a komfortní zázemí, tak například jako letní sídlo pro náročnější zájemce. Využití je možné také například jako penzion s dobře řešenou dispozicí pokojů a nadstandardním počtem koupelen v celém objektu. Velkou výhodou je umístění domu na krásném místě s vlastními pozemky, vlastním příjezdem, na okraji středně velké obce ve velmi klidné lokalitě, s prakticky nulovou frekvencí pěších a automobilové dopravy. Potenciál pro kvalitní bydlení doplňují velká zahrada s okrasnými porosty a překrásné výhledy do okolní přírody. Majitelé se tak mohou těšit na plné soukromí a maximální komfort. Toto luxusní rodinné sídlo nedaleko Prahy nabízíme exkluzivně pouze v naší RK.

 

 

Kontakt na realitního makléře:

   

Mobil: 721 636 789

Email: nemovitostikprodeji@email.cz