PRODÁNO Komerční prostory Dešná u Dačic 729 m², pozemek 1 008 m²

Číslo zakázky: ER25
Typ nemovitosti: Obchodní prostor
Lokalita: Jihočeský / Jindřichův Hradec
Cena: 390 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji rozlehlé komerční prostory nacházející se v obci Dešná, která je vzdálena cca 21 km od města Dačice v okrese Jindřichův Hradec.

Celá budova stojí na vlastním pozemku a je napojena na obecní vodovod z řádu, veřejnou kanalizaci a elektřinu (G - mimořádně nehospodárná). Jedná se o budovu volně stojící se sedlovým krovem a půdou po celé délce objektu s kvalitní střešní krytinou z tašek (pálené bobrovky), navazující na další část střechy, která je pultová s plechovou krytinou. Doménou a zvláštností této budovy jsou klenbové stropy. Podlahy jsou betonové pokryté linoleem nebo dlažbou. Ke stavbě patří i dvůr ze kterého vede samostatný vchod do jedné místnosti se sociálním zázemím a může být využita např. jako kancelář.

V budově se nacházejí dvě podlaží o výměře užitného obestavěného prostoru 729 m2. V suterénu se nachází velký sklad a kotelna s kotlem na tuhá paliva. V hlavním nadzemním podlaží se nachází celkem 8 místností povětšinou průchozích, které jsou odděleny stylovými klenbami jako polootevřený prostor (tyto místnosti je možné využít jako např. výrobní dílny), dále jsou zde dvě chodby, WC s koupelnou a skládek. Objekt je celkově v dobrém stavebně technickém stavu, odpovídající stáří nemovitosti.

Přístupová komunikace k objektu je zpevněná s dobrým přístupem do uzavřeného dvora. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru.

Nemovitost se nachází v centrální části obce a okolní zástavbu tvoří vesnické rodinné domy, obchod, obecní úřad. V místě je městská hromadná doprava (autobus). Celý objekt je postaven u hlavní silnice, která prochází obcí Dešnou a nabízí tak skvělé možnosti pro jeho využití.

Dešná je středně velká obec s bohatou historií poblíž hranic s Rakouskem, která se v současnosti zaměřuje mimo jiné na turistiku, především cykloturistiku a jezdeckou turistiku. Okolní malebná krajina nabízí bohaté možnosti vyžití v přírodě. 

 

 

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789