PRODÁNO Byt 3+1 Veselí nad Lužnicí 63,30 m² ve 4.patře

Číslo zakázky: ER47
Typ nemovitosti: Byt
Lokalita: Jihočeský / Tábor
Cena: 1 050 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1 a celkové ploše 63,30 m² ve městě Veselí nad Lužnicí v ulici ,,U zastávky“. Veselí nad Lužnicí je hezké město, které se nachází v okrese Tábor v Jihočeském kraji, 29 km severovýchodně od Českých Budějovic na soutoku Lužnice a Nežárky a na okraji CHKO Třeboňsko.

Tento byt se nachází ve 4.patře zatím nezatepleného panelového domu. Byt je v původním stavu, bez kuchyňské linky a připravený k rekonstrukci, dle vlastního vkusu nového majitele. Umakartové jádro. Byt má i balkon. U vany je demontovaná krycí deska. Byt je napojen na všechny inženýrské sítě mimo zemního plynu. Byt je s balkonem. Okna jsou nyní původní dřevěná zdvojená, ale v brzké době je plánované okna v celém domě vyměnit za plastové. Pokud by si však nový majitel přál okna již nyní vyměnit, lze to provést na vlastní náklady, a to s tím, že mu část ceny bude v budoucnu vrácena. Topení v bytě je dálkové – ocelové žebrové radiátory (na topných tělesech jsou nainstalovány měřící jednotky), voda a odpady jsou obecní. Výhodou tohoto bytu po rekonstrukci, jsou velice nízké provozní náklady – fond oprav 10,- Kč / m² + topení, záloha za elektřinu (E - nehospodárná) a vodu. Součástí koupě bytu je i sklepní kóje v domě. Dům je bez výtahu, odhadovaného stáří 45 let.

Ve městě Veselí nad Lužnicí naleznete i kompletní občanskou vybavenost: škola, školka, střední škola, pošta, lékař, obchodní dům, restaurace, vlaková i autobusová doprava se zde také nachází. V okolí tohoto domu, kde se byt nachází naleznete velice příjemné prostředí, blízkosti je řeka Lužnice pro krásné procházky za každého ročního období a to nejen s dětmi, ale i třeba jen s pejskem. Proto nabízený byt má velký potenciál hlavně především pro začínající mladý pár, nebo samostatného jedince či starší manželský pár, kteří jsou rádi ve městě, ale přesto nedaleko hezké přírody kolem.

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789