PRODÁNO Byt 3+1 Smědeč 78,6m²

Číslo zakázky: ER35
Typ nemovitosti: Byt
Lokalita: Jihočeský / Prachatice
Cena: 350 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 3+1 (78,6m²) s přízemní kolnou a částí velké stodoly. Tento byt je součástí bývalé zemědělské usedlosti v okrajové části obce Ktiš, v místní části Smědeč v okrese Prachatice.

 

Byt má samostatný vchod přímo ze skoro uzavřeného dvora této usedlosti. Dispozičně zde najdete: vstup, chodbu, jednu obytnou místnost, menší chodbičku, špajz, wc, kuchyni, koupelnu a další dvě místnosti navazující za sebou. Vytápění je zde pomocí kotle na tuhá paliva s ústředním topením. Ohřev vody je řešen pomocí bojleru. Odpadní vody jsou svedeny do společné jímky. Voda je vedena ze studny. Okna jsou dřevěná. Je zde i možnost napojení na obecní vodu a kanalizaci, která vede podél cesty za touto zemědělskou usedlostí. Při koupi bytu bude mít nový majitel podíl na společných částech celého domu a pozemku.

 

Občanská vybavenost je dostupná v obci Ktiš, která je vzdálena 2,9 km. Zde najdete mateřskou školku, základní školu s pěti ročníky, obecní úřad, poštu, potraviny, autobusouvou dopravu (zastávka autobusu se nachází hned vedle námi nabízeného bytu v usedlosti), čerpací stanici, která je mimochodem zároveň i přímo ve Smědči, lékaře, kadeřnictví, církevní činnost, bezdrátový internet a kulturní dům.

 

Prachatice jsou jedním z mála měst, tak malebně posazených do okolní krajiny, které si může návštěvník prohlédnout z tolika pohledů. Je zde mnoho krásných naučných stezek. Jedna z okružních vede po okraji Prachatické kotliny. Celková délka je 15 km a má 12 zastavení na nichž jsou umístěny informační panely. Trasa vyhlídkové stezky je nenáročná a velice vhodná pro rodiče spolu s dětmi. Další možné nápady na krásné výlety nabízí např. zámek v Českém Krumlově, České Budějovice, zámek Hluboká nad Vltavou, obec Holašovice (Unesco), lanovka na rozhlednu Kleť, která se nachází v překrásné panenské přírodě na kraji Blanského lesa.

 

Proto je tento byt v zemědělské usedlosti ideální hlavně pro ty, kteří upřednostňují bydlení ve velice hezkém, klidném prostředí nedaleko panenské přírody. 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789