PRODÁNO Byt 2+1 Smědeč 60,8m²

Číslo zakázky: ER37
Typ nemovitosti: Byt
Lokalita: Jihočeský / Prachatice
Cena: 290 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 2+1 (60,8m²) v prvním patře, jenž k němu náleží i přízemní kolna a část velké stodoly. Tento byt je součástí bývalé zemědělské usedlosti v okrajové části obce Ktiš, v místní části Smědeč v okrese Prachatice.

 

Byt se nachází v 1.patře této bývalé zemědělské usedlosti. Vchod do bytu vede ze společné chodby v prvním nadzemním podlaží. Dispozičně zde najdete: chodbu, komoru, wc (bez záchodové mísy), koupelnu, kuchyň (bez kuchyňské linky) a další dvě místnosti na sebe navazující a průchozí. Vytápění je zde řešeno na tuhá paliva. Ohřev vody je zajištěn bojlerem. Odpadní vody jsou svedeny do společné jímky. Voda je vedena ze studny. Okna jsou dřevěná. Je zde i možnost napojení na obecní vodu a kanalizaci, která vede podél cesty za touto zemědělskou usedlostí. Při koupi bytu bude mít nový majitel podíl na společných částech celého domu a pozemku.

 

Občanská vybavenost je dostupná v obci Ktiš, která je vzdálena 2,9 km. Zde najdete mateřskou školku, základní školu s pěti ročníky, obecní úřad, poštu, potraviny, autobusouvou dopravu (zastávka autobusu se nachází hned vedle námi nabízeného bytu v usedlosti), čerpací stanici, která je mimochodem zároveň i přímo ve Smědči, lékaře, kadeřnictví, církevní činnost, bezdrátový internet a kulturní dům.

 

Ve zdejším okolí se nachází Prachatice, ty jsou jedním z mála měst, tak malebně posazených do okolní krajiny, které si může návštěvník prohlédnout z tolika pohledů. Je zde mnoho krásných naučných stezek. Jedna z okružních vede po okraji Prachatické kotliny. Celková délka je 15 km a má 12 zastavení na nichž jsou umístěny informační panely. Trasa vyhlídkové stezky je nenáročná a velice vhodná pro rodiče spolu s dětmi. Další možné nápady na krásné výlety nabízí např. zámek v Českém Krumlově, České Budějovice, zámek Hluboká nad Vltavou, obec Holašovice (Unesco), lanovka na rozhlednu Kleť, která se nachází v překrásné panenské přírodě na kraji Blanského lesa.

 

Proto je tento byt v zemědělské usedlosti ideální hlavně pro ty, kteří upřednostňují bydlení ve velice hezkém, klidném prostředí nedaleko panenské přírody.

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789