PRODÁNO Byt 2+1 Smědeč 60,8m²

Číslo zakázky: ER36
Typ nemovitosti: Byt
Lokalita: Jihočeský / Prachatice
Cena: 199 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji byt o velikosti 2+1 (60,8m²) s přízemní kolnou a částí velké stodoly. Tento byt je součástí bývalé zemědělské usedlosti v okrajové části obce Ktiš, v místní části Smědeč v okrese Prachatice.

 

Byt se nachází v levé části přízemí této bývalé zemědělské usedlosti. Vchod do bytu vede ze společné chodby. Dispozičně zde najdete: chodbu, komoru, wc (bez záchodové mísy), koupelnu (bez vany a umyvadla), kuchyň (bez kuchyňské linky) a další dvě menší místnosti na sebe navazující. Vytápění je zde řešeno na tuhá paliva. Ohřev vody je zde možno řešit bojlerem. Odpadní vody jsou svedeny do společné jímky. Voda je vedena ze studny. Okna jsou dřevěná. Je zde i možnost napojení na obecní vodu a kanalizaci, která vede podél cesty za touto zemědělskou usedlostí. Při koupi bytu bude mít nový majitel podíl na společných částech celého domu a pozemku.

 

Občanská vybavenost je dostupná v obci Ktiš, která je vzdálena 2,9 km. Zde najdete mateřskou školku, základní školu s pěti ročníky, obecní úřad, poštu, potraviny, autobusouvou dopravu (zastávka autobusu se nachází hned vedle námi nabízeného bytu v usedlosti), čerpací stanici, která je mimochodem zároveň i přímo ve Smědči, lékaře, kadeřnictví, církevní činnost, bezdrátový internet a kulturní dům.

 

Ve zdejším okolí se nachází Prachatice, ty jsou jedním z mála měst, tak malebně posazených do okolní krajiny, které si může návštěvník prohlédnout z tolika pohledů. Je zde mnoho krásných naučných stezek. Jedna z okružních vede po okraji Prachatické kotliny. Celková délka je 15 km a má 12 zastavení na nichž jsou umístěny informační panely. Trasa vyhlídkové stezky je nenáročná a velice vhodná pro rodiče spolu s dětmi. Další možné nápady na krásné výlety nabízí např. zámek v Českém Krumlově, České Budějovice, zámek Hluboká nad Vltavou, obec Holašovice (Unesco), lanovka na rozhlednu Kleť, která se nachází v překrásné panenské přírodě na kraji Blanského lesa.

 

Proto je tento byt v zemědělské usedlosti ideální hlavně pro ty, kteří upřednostňují bydlení ve velice hezkém, klidném prostředí nedaleko panenské přírody.

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789