PRODÁNO - Byt 1+1 Vlašim 56,70 m²

Číslo zakázky: ER38
Typ nemovitosti: Byt
Lokalita: Středočeský / Benešov
Cena: 1 290 000 Kč

Popis:

Exkluzivě nabízíme k prodeji byt v suterénu bytového domu o velikosti 1+1 a celkové ploše 56,70 m 2 ve městě Vlašim (lokalita Obora). Byt má i vynikající dopravní dostupnost do Prahy, vzdálenost k D1 cca 10 km - exit 49.

Tento byt má jeden obyvací pokoj - 15,80m2, prostornou koupelnu - 6,30 m2, wc - 1,40 m2, kuchyň - 20,70 m2, spíž - 1,90 m2 a sklep 2,10 m2. Okna pokoje a kuchyně jsou situovány na jižní světovou stranu, jenž byt hezky prosvětluje. Celý dům, kde se nachází i tento byt prošel kompletním zateplením, okna jsou zde plastová a před domem je spousta parkovacích míst. Do bytu je také přiveden internet, kabelová televize, městská voda, elektřina ( B - velmi úsporná) a dálkové teplo.

Ve městě Vlašim naleznete i kompletní občanskou vybavenost: školka, škola, pošta, lékař, zimní stadion, sportovní areál na Lukách, koupaliště, obchody (Penny, Billa, Lidl, Tesco) a restaurace.

Dále je zde více možností pro volný čas, např. přímo ve městě nalezenete zámek Vlašim, zámecký park, Děkanství nebo Loretu.

Konkrétně lokalita Obora ve které se nachází i námi nabízený byt k prodeji je ve velice klidné části města Vlašim, kde je mnoho vysazené hezké zeleně. A proto nabízený byt má velký potencionál hlavně především pro začínající mladý pár, nebo samostatného jedince či starší manželský pár, kteří jsou rádi ve městě, ale přesto nedelako hezké přírody kolem.

 

 

Kontakt na realitního makléře:

 

Mobil: 721 636 789