NOVINKA Velký rodinný dům o užitné ploše 150 m² se zahradou, na krásném místě u Opařan, Skrýchov, okres Tábor

Číslo zakázky: ER70
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Jihočeský / Tábor
Cena: 4 390 000 Kč

Popis:

V exkluzivním zastoupení nabízíme prostorný rodinný dům o užitné ploše 150 m² v malebné obci Skrýchov u Opařan v Jižních Čechách. Dům tvaru L-U je obklopen pobytovou zahradou o velikosti 437 m² připravenou k vlastní realizaci. Okolí domu s kvalitně provedeným oplocením a vjezdovou bránou nabízí dostatečné soukromí pro odpočinek i práci. Zpevněné plochy (zatravňovací dlaždice a zámková dlažba) jsou kolem domu  řešeny jako přístupové cesty zahradou a logicky na sebe navazují. Střecha i konstrukce jsou v dobrém stavu s dlouhou životností, nevyžadující žádné investice.

 

 

Rodinný dům má dispozici 3+1, s velkou koupelnou, šatnou, technickou místností, dvěma záchody a praktickou garáží o velikosti 16 m². Dům je krásně prosvětlený, dispozičně dobře řešený a ve skvělém stavebně technickém stavu. Je vytápěn plynem z PB nádrže (čerstvá revize), ohřev vody je taktéž plynovým kotlem (nový + provedena je revize plynu), voda je z vlastní studny o hloubce téměř 30 m a přítokem 72.000 litrů / 24 hod., která je aktuálně čerstvě vyčištěna odbornou firmou. Odpadní vody jsou řešeny povolenou jímkou, přívod elektřiny 230V má dostatečnou kapacitu.

 

 

Rodinný dům se nachází na klidném místě a přesto má skvělou dostupnost do města - okresní město Tábor je vzdálené pouze 15 km, Milevsko 11 km a Opařany 3 km.

 

 

Okolí nabízí toulky krásnou přírodou Jižních Čech a objevování historických památek. Například známý Stádlecký řetězový most, jež je posledním empírovým mostem tohoto druhu v Evropě a také krásný renesanční zámek v obci Stádlec stojí určitě za návštěvu.

 

 

Neváhejte a již dnes si sjednejte prohlídku s naší makléřkou. S financováním Vám rádi zdarma pomůžeme! Veškerý právní servis a provize je již v ceně domu!

 

Těšíme se na Vás!

 

Pozn: Energetická náročnost budovy - Třída G