NOVINKA Prostorný rodinný dům 130 m² s krásnou zahradou nedaleko Prahy, Velká Lečice, Dobříš

Číslo zakázky: ER64
Typ nemovitosti: Rodinný dům
Lokalita: Středočeský / Příbram
Cena: 4 980 000 Kč

Popis:

Exluzivně Vám nabízíme prostorný rodinný dům s krásnou zahradou v klidné části obce Velká Lečice u Dobříše, nedaleko od Prahy. V místě se nachází jen několik rodinných domků, lesy, potok, klid a všudypřítomná příroda... Dům s užitnou plochou 130 mdispozičně odpovídá velikosti 4+1, s dílnou, technickou místností, špajzem a půdou. V přízemí se nachází chodba, kuchyň s krásnou moderní pecí, špajz, technická místnost, dílna, velký obývací pokoj s krbem, odkud lze vejít na terasu a zahradu, dále je v přízemí koupelna s vanou a wc. V obytném podkroví jsou pak tři neprůchozí pokoje a samostatné wc. Plocha pozemku - mírně svažité zahrady, která se nachází přímo u domu, je 510 m2.

 

Dům disponuje vlastní studnou s rozvodem do domu. Vytápění je řešeno kotlem na tuhá paliva s rozvody do radiátorů a krbem. Dům je vybaven též elektrokotlem. Odpady jsou svedeny do jímky. Vlastní voda z místního zdroje (studna) a systém vytápění zajišťují zajímavou energetickou nezávislost domu. 

 

Chcete vlastnit dům na krásném místě obklopený klidem a přírodou? Pak nás neváhejte kontaktovat na tel. 721 636 789! Rozhodně tento dům stojí za prohlídku, pokud toužíte po víkendovém útěku z města za odpočinkem a toulkami krásnou přírodou, i v případě, že je Vaším snem si každé ráno dát kávu na terase při pohledu na východ slunce a probouzející se lesy... 

Z okraje Prahy jste na tomto krásném místě za necelou půlhodinu, z Dobříše pak za necelých 15 minut. Ve městě Nový Knín vzdáleném 8 km je veškerá občanská vybavenost.

Dům se nachází ve správním obvodu obce s rozšířenou působností (Městský úřad): Dobříš, okres Příbram. 

 

Cena je včetně provize i kompletního právního servisu! Buďte první a kontaktujte nás.

 

Pozn: Energetická náročnost budovy - Třída G