Nově zrekonstruovaná chata s bazénem Soběslav 48 m², pozemek 1 006 m² - REZERVOVÁNO

Číslo zakázky: ER32
Typ nemovitosti: Chata
Lokalita: Jihočeský / Tábor
Cena: 1 540 000 Kč

Popis:

Nabízíme k prodeji nově zrekonstruovanou chatu k celoročnímu obývání ve městě Soběslav. Město se leží na soutoku řeky Lužnice a Černovického potoka, asi 7 km severně od Veselí nad Lužnicí a 18 km jižně od Tábora.

Jedná se o samostatně stojící, podsklepenou, přízemní rekreační chatu s podkrovím. V suterénu budovy se nachází garáž, dílna a sklep. V přízemí domu je terasa, obývací pokoj, jídelna, kuchyň, koupelna, WC a spíž. V podkroví jeden velký hezký pokoj.

Chata je pravděpodobně založena na základových pasech, zděná krytinou. S novou střešní taškovou krytinou. Střecha je valbová. Objekt je chráněn bleskosvodem. Vstupní dveře a některá okna jsou nové. Podkroví je osazeno novými střešními okny a je již zateplené. Nachází se zde i půda. Součástí chaty je garážové stání a dílna. Vytápění je zde řešeno elektrokotlem s rozvody po celé chatě pomocí nových radiátorů, součástí kuchyně je i hezká pec, kterou je také možno chatu vytápět. Voda je řešena vlastní studnou, studny jsou na pozemku hned dvě. Elektřina je veřejná. Odpady jsou řešeny čističkou. K chatě náleží krásná velká zahrada, kde se nachází altán s krbem, bazén s ohřevem a filtrací, jezírko s rybami a upravené záhony např. k pěstování zeleniny nebo květin.

Město Soběslav je přirozeným centrem pro okolní region a leží na dálnici D3 a mezinárodní silnicí E55 z Prahy do Českých Budějovic a Lince. Nachází se zde veškerá občanská vybavenost. Na jihozápadním okraji města je veřejné vnitrostátní letiště. Soběslav si zachovala svůj historický půdorys, včetně středověkých valů a staveb i přes několik tvrdých achitektonických zásahů do zástavby na náměstí Republiky. V Soběslavi leží Nový rybník, který je chloubou jako přírodní rezervace. Poblíž města se rozkládá les Svákov, kterým vede stará kupecká stezka pokračující přes celou Soběslav.

Tato hezká chata je možná ihned k nastěhování. Ideální pro ty, kteří upřednostňují žít ve městě, ale přesto v klidné lokalitě s vlastní velkou zahradou a bazénem.

 

 

Kontakt na realitního makléře:

   

Mobil: 721 636 789

Email: nemovitostikprodeji@email.cz